Pozycjonowanie Domeny
Pozycjonowanie Domeny

Regulamin korzystania ze strony Pozycjonowanie Domeny

Każdy użytkownik internetu może zaproponować dodanie swojej strony do Katalogu. Strona zostanie dodana do Katalogu pozycjonowanie po spełnieniu określonych wymagań zawartych w regulaminie.

O dodaniu strony decydują Redaktorzy strony Pozycjonowanie Domeny, a jej zgłoszenie jest równoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu. Nie dostosowanie się do niniejszego regulaminu może spowodować usunięcie witryny z Katalogu pozycjonowanie na stałe bez możliwości ponownego jej dodania.

Katalog pozycjonowanie zastrzega sobie również prawo do zablokowania możliwości dodania witryny do Katalogu, zmiany opisu zaproponowanego przy zgłoszeniu witryny do Katalogu lub jej usunięcie bez podawania przyczyny.

Dodanie witryny do strony Pozycjonowanie Domeny musi zostać potwierdzone kliknięciem w link zawarty w wiadomości otrzymanej na adres e-mail podany przy zgłoszeniu witryny do Katalogu. Niepotwierdzenie zgłoszenia spowoduje usunięcie go z kolejki. Użytkownik zobowiązuje się do umieszczenia na swojej stronie fragmentu kodu będącego linkiem zwrotnym do Pozycjonowanie Domeny. Nie umieszczenie kodu źródłowego oraz nie podanie Redaktorom linku do strony, na której będzie on umieszczony, jest podstawą do usunięcia wpisu ze strony Pozycjonowanie Domeny.

Kolejność wyświetlania wpisów uzależniona jest od algorytmu jednakowego dla wszystkich stron w Katalogu. Witryny należy dodawać do właściwych kategorii używając wielkich liter jedynie zgodnie z zasadami polskiej ortografii. W przeciwnym wypadku kategoria może zostać zmieniona przez Redakcję Katalogu lub wpis może zostanie usunięty. Strony o tematyce erotycznej, rasistowskiej, faszystowskiej, propagujące przemoc, wzywające do nienawiści na tle religijnym, rasowym, wyznaniowym, a także stron sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym nie będą tolerowane i nie będą dodawane do Katalogu Pozycjonowanie, bądź będą z niego usuwane. Pozycjonowanie Domeny nie ponosi odpowiedzialności za treści wpisów zamieszczane w Katalogu i zastrzega sobie prawo do usuwania stron, których tematyka wyda się Redaktorom Katalogu nieodpowiednia. Również strony w trakcie budowy lub będące przekierowaniami do innych witryn nie będą dodawane do strony.


Twórcy Katalogu dopuszczają możliwość wyświetlania na stronach Katalogu reklam zarówno graficznych, jak i tekstowych. Istnieje też możliwość dodania obrazka do zamieszczanego wpisu, wyróżnienie takie jest odpłatne. Koszt takiej usługi to 100 zł + VAT (płatne jednorazowo na numer rachunku bankowego mBank 93 1140 2004 0000 3902 3451 8931). W celu zamieszczenia innych form reklamy w Katalogu prosimy o kontakt pocztą elektroniczną na adres:
admin@webreklama.net


Redakcja strony zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu ze skutkiem natychmiastowym od momentu opublikowania.